...Žij pro svůj sen a nikdy se ho nesnaž vzdát!...

Reklamy zde

PROBÍHÁ REKONSTRUKCE (pořád :D)

Novinky:

↓↓↓

8.kapitola - Noví přátelé

20. ledna 2009 v 17:59 | JuMi |  Milý deníčku

Přemýšlím co bych měla asi dělat. . Nemám to přehánět ale já musím trénovat. No tak chvilu to snad vydržím. Vezmu noťas a stáhnu si do noťasu fotky z oné osudné pařby a pak začnu přemýšlet co mám dělat. Pustím skype a čekám až si s někým budu moct pokecat. bohužel až po půl hodině mě napadne se podívat na hodiny a zjistím že je 12:00 no takže jdu na oběd a seru jestli bude chtít někdo pokecat. Napíšu na skype vzkaz že se mám dobře bla bla bla a jdu na ramen.


"Slyšeli jsme o tobě že prej si byla otrávená"uvítá mě Ayame. Páni drby se roznáší tak rychle zajímalo by mě kdo je ta drbna co všecko rozkecá. "No jo bohužel, ale už jsem v pořádku" odvětím a čekám až dostanu ramen. "Dneska to máš na účet podniku"řekl stařík, který nevím jak se jmenuje ach ta má skleróza a hodil přede mě obří misku ramenu. "Moc děkuji"poděkuji vezmu hůlky ještě zakvílím něco ve smyslu Itadakimásu a pustím se do žranice. Hned jak to dojím sem přežraná. "Asi jste mi neměli hned dávat velkou misku přeci jen jsem se vrátila z nemocnice a skoro nic jsem nejedla. Ale jinak děkuji."odejdu a snažím se odbelhat domů. Bohužel mě po cestě přistihne jistá osůbka, kterou si zrovna nepamatuju jak se jmenuje možná na to přijdu. "Vypadáš jako bys byla těhotná JuMi"zdůrazní mou přezdívku. "Hele nejsem těhotná to jenom sem se trošku přežrala. Nic víc ehm.....*dlouhé přemýšlení*ehm....Hanabi."napadne mě poslední osůbka s byakuganem jiné jméno mě nenapadlo. "Takže ty si pamatuješ mé jméno jo?"zakřičí šťastně. protočím oči v sloup. "No asi jo když jsem ti řekla Hanabi"usměju se na ni. Přeci jen jsem vždycky byla větší kámoška s mladšíma. Ne že bych chtěla narážet na kámošky ze školy a taky z icq ale prostě se mi s mladšími lépe komunikuje...Teda pokud se jedná o kámošky....pokud se jedná o kámoše tak tam je to horší. "Nepůjdeš se mnou trénovat?"zeptá se "Jo ráda ale nejprve se skočím převlíct"přikývnu a ona se ptá dál. "A můžu se podívat kde bydlíš? A kam půjdeme trénovat?" a tak dále.

"Ještě chvilku počkej musím si učesat vlasy."zakřičím z pokoje na Hanabi, která študovala můj noťas. "Co to je?"zeptá se když se mi konečně podaří udělat něco s vlasama. přeci jen kudrnatý vlasy se češou obtížně tak jsem si udělala copek myslím že v něm vypadám sexi XDD. "To je notebook."otevřu ho a zapnu. "Můžu tu hrát hry, učit se a nebo můžu komunikovat s kamarády a s rodinou." "Fakt jo?" zeptá se a čumí do obrazovky, která se rozsvítila. Pak se tam oběvila moje plocha na níž je wallpaper Kakashiho. Hanabi chytne záchvat smíchu. "Ty ho máš asi moc ráda co?" zeptá se pobaveně. "No jo. Ale nikomu ani muk. On už stejně něco tuší."začervenám se. Pustím jí tam spider solitaer vysvětlím jak se to hraje a jdu si sednou na záchod a přemýšlet jestli vůbec byla dobrá věc jí pustit naoas a nebo vzít ji vůbec sem. Poté co vylezu se na ni čumim. Ona skáče na židli u noťasu a raduje se. Přiběhnu tam a on mi psal kámoš jak to že jsem mu nic neřekla že jedu pryč. "On je do tebe blááázen"začne mě provokovat. "No to teda není jen jsem neřekla všem kámošům že jedu do japonska na půl roku."vypnu všechny programy, vypnu noťas a jdu s Hanabi trénovat.

Při mé smůle když se mi konečně podařilo trefit střed terče kunajem a říkám si že ho trefím znovu, ale z křoví vyběhne Lee a můj kunaj dopadne někde k malé veverce, která je teď příšerně vystrašená. Vezmu si ji do ruky a začnu ji hladit a utěšovat. po chvíli se ke mě veverka nějak tulí a zůstane mi sedět na rameni. No tak co tak si ji nechám. bude mi dělat společnost. pak se otočím na Leeho a jdu ho sprdnout. "Vždyť jsi ji mohl zranit nebo hůř zabít. Lee víš jaké to je když zabíjíš veverku?"sprdnu ho ještě slušně. "Sory chtěl jsem vyzkoušet jestli se trefím do toho kunaje nenapadlo mě že by sem trefil veverku" v tom můj pohár trpělivosti přeteče. "Jak to do pi*e myslíš. dyť si chudáčka veverku moh zabít. Jenom kvůli tomu aby jsi zjistil jak moc si dobrý. Lee tobě to myslí jako mojí debilní encyklopedii nauč se a bojuj."vím že mi ta věta nedávala význam a ta knížka neexistuje XD, ale Lee se uklidnil a zvážněl. "Mimochodem. dneska tě mám naučit trénovat. budeš trénovat fyzičku přece."změnil téma ha dostala sem ho."Jak to myslíš ty mě máš trénovat? Sotva sem vylezla z nemocnice dyť sem byla otrávená"zejěčím na něho. "Tys byla otrávená, takže ty jsi ta holka o které Neji říkal že je otrávená."přidala se do rozhovoru Hanabi. "A navíc už trénuji házení kunajem."otočím se opět na Leeho a čekám na odpověď..Tři sekundy, čtyři sekundy, pět vteřin abych se neopakovala XDD. A nakonec se ozve Hanabi"Hele nebylo by lepší kdyby s náma šla na dnešní trénovací tábor?" to kráso co to je? a kdo ho vede doufám že nějací pěkní kluci."Tak jo"přikývnu "To je dobrý nápad. Takže dnes budeš pod stanem."otočí se na mě. Ha zajímalo by mě s kým XD. "Jumi Jumi budeš se mnou ve stanu?"zeptá se Hanabi. "Jo klidně"otočím se na ni a Lee jde někam do kšá. "A mimochodem kdo to vede? Nějaký hezoun?" zeptám se ale odpověď mi vypálí díru do lebky. "No bratránek Neji a potom Gai a jako pomocníka má Leeho"usměje se na mě. Kur*a já nechci spát na stejné půdě s županem a dvěma elastickými oblečky. "A co si mám vzít sebou?"ptám se dál aby nebylo takový hrobový ticho, když se vracíme do vesnice a na mém rameni si lebedí veverka. "No asi nějaký zbraně a to je vše. O stan se postarám já a deky vezmu"usměje se na mě. No to je super mám si vzít zbraně, když žádný nemám a oblečení taky do divočiny nemám. Asi se stavím k hokage ne aby sme se nasmáli tak zajdu k hokáááge XD.

Konečně před mým známím kanclem. Zaklepu, vejdu a jdu k hokáááge na pokec. XDD "Co potřebuješ?"zeptá se trošinku přiopilecky a v ruce drží láhev saké, které se pokouší narvat do šuplíku. "Potřebovala bych sehnat nějaké zbraně, jako kunaje, shurikeny, nebo katanu ta by se mi líbila."katana katana prosím já ji chcu...musím mít alespoň malou katánku. "A máš na Katanu kvalifikaci?" cože? to se musí? A sakra no dejme tomu že jo. "No umím s tím zacházet" sem vůl měla sem říct jo. "A co to máš za kožich na rameni?"zeptá se opílá slimáčí princezna XD. "To je veverka. A navíc ji mám ráda známe se teprve pár minut ale už jsme dobří přátelé"vysvětlím. "No dobrá...Shizunééééé"zařve z plných plic a já částečně ohluchnu. "Ano hokage-sama"přiřítí se černovláska a prasetem. "Vezmi ji do zbrojnice a dej ji nějakou katanu"řekla. "Děkuji"poděkuji a chystám se k odchodu. "Ale Hokage-sama myslíte že je dobré dát jí Katanu, vždyť ani nevíme jestli s tím umí zacházet. A navíc jste opilá"bránila Shizune čest Katan XD. "Nes*r mě dej jí nějakou Katanu co se jí bude líbit a dobře držet a dej jí i základní vybavení"praštila do stolu a v šuplíku bylo slyšet jen malé šplouchnutí. Nejspíš tam měla nějaké dokumenty a právě na ně vylila Saké."No dobře. Tak pojď"vzala mě Shizune za ruku jak pětiletý děcko a táhla mě někam do podzemí.

Konečně 10 zatáček doprava pak 2zatáčky doleva a to je přesně 967 schodů dolů. Dovedla mě k nějakým ocelovým dveřím, nějak je otevřela. Neměla sem čas koukat jak je otevřela dost mě zaujalo že za náma pelášil Tonton. "Tak si běž tam dozadu vybrat Katanu"ukázala na nejtemější uličku. myslela jsem si teda že je nejtemější dokud nerozsvítila světlo. Shizune mi asi chystala ostatní blbiny a já se šla kouknout na Katany. Byl tu velkej výběr. Ale nakonec mě upoutala jedna taková středně velká, byla v černé pochvě (já vím zní to blbě ale když ono se to tak jmenuje) rukojeť byla tmavě modrá a na konci se houpala rolnička. Tak jsem ji vytáhla a celá katana byla popsaná. Nějaký japonský znaky. "Tak co už sis vybrala?"zeptá se shizune, která nese igelitku nejspíš se zbraněmi. "Jo chci tuhle"vezmu Katanu a ukážu jí ji. "Jsi si jistá?"zeptá se. Trošku znejistím. "Proč?" "Protože podle legendy tato katana čeká na jejího pravého nositele. Už se takhle nalákalo hodně lidí. Vždy je nějak přitahovala. Kdyby ji měl její pravý nositel, tak by mohl skvěle bojovat. A možná být v tomto i neporazitelný. Všichni zatím zemřeli"začnu se trošku bát přeci jen se mi ta katana zdá taková divná. "A za jak dlouho zemřeli jeho nositelé. "No říká se že její nositel do deseti hodin od toho kdy jí vezme do ruky před smrtí uvidí nějakého ducha prý Shinigami"oddychne si a pokračuje (vím že se trošku opičím po death notu ale co) "No a potom svého nositele zabije. Žádný člověk to zatím nepřežil. Ale jelikož jsi ji už vzala do ruky už není cesty zpět."roztřásla jsem se. "Takže bych viděla boha smrti jo? No to je paráda vždycky jsem chtěla podpis od boha smrti. Jo a mimochodem co je na té Kataně napsané?"znejistím. "Nikdo neví co je tam napsané."zašeptá a dá mi tu igelitku, pak mě vykope před hlavní budovu a já jdu domů.


PS: Jen takový malý upozornění. Nevím jestli jsem to tu už psala, ale v tomto příběhu není zrovna teď škola.
PS2:ehm kdyby tam byly chyby, moc se omlouvám, ale četla jsem to několikrát, takže kdyby tam byly chyby napište.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Krikolka-hime ♥Tvoje Sbškoo♥ LOVE .. MTR ♥♥ Krikolka-hime ♥Tvoje Sbškoo♥ LOVE .. MTR ♥♥ | E-mail | Web | 20. ledna 2009 v 22:05 | Reagovat

ahojky, obíhám SB... něco nového? :)

2 kozina kozina | 25. ledna 2009 v 17:37 | Reagovat

docela hezká kapitola:D

3 Ellis (Saia) Ellis (Saia) | Web | 25. ledna 2009 v 18:54 | Reagovat

super

4 Hinata-sama Hinata-sama | 30. ledna 2009 v 12:17 | Reagovat

Hokááge tys mě dostala :-D

5 Rin Rin | E-mail | 7. února 2009 v 21:51 | Reagovat

Skvělé!Zase nevím jaký slovo už použít...xD.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama