...Žij pro svůj sen a nikdy se ho nesnaž vzdát!...

Reklamy zde

PROBÍHÁ REKONSTRUKCE (pořád :D)

Novinky:

↓↓↓

20.Kapitola-Jsem hrozná kačena XD

28. února 2009 v 16:02 | JuMi |  Milý deníčku
Řeknu vám, toto byla moje největší úleva po tom co jsem zranila Kakashiho. On za pár dní už normálně chodil, takže se mnou byl přerušovaně 2 dny ve smíšených koupelých. Štěstí, že Jirayia je ještě v nemocnici, protože z toho co jsme tam dělali za bordel chodili ostatní lidi z tama pryč. Nebojte se žádný nemravnosti to fakt nebyly ale i tak. Později se k nám připojil i Naruto kterýho jsem v ručníku vykopala ven, protože by nás tam akorát otravoval a hlavně šmíroval. Sakura se věnovala tomu co že jsem to smíchala s tou trávou. Odpověď je jednoduchá svoji krev, ale to ji snad nebudu říkat XD. Ale po tomto týdnu jsme se zase dostali do konohy bez komplikací.


Hned u vchodu mě přivítala Hanabi, která se tak nudila že každou chvilu koketovala s Kotetsuem či jak se to skloňuje. A bylo to tu. "Jak jste si to tam užili?" mrkne na mě Hanabi a odtrhne se od Kotetsa, který už byl zatlačenej v židličce. "Ale tak znáš to bylo to v pohodě...." usměju se, ale pak si vzpomenu na ty fialové oči a změnu barvy pleti ne černobílou. "...Byly jen malé komplikace, ale už je to snad v pořádku" pokusím se o úsměv, ale přes slzy, které mi začaly týct to nešlo. Kakashi teda ke mě přiskočil a prsty mi setřel slzy. "Dík" vzlyknu a rozejdu se cestou do kanclu Hokage. "Co se stalo" slyším ještě Hanabi která se ptá Sakury. "Radši to neřešme nebo už se to stalo dvakrát po třetí to už fakt nepotřebujeme" přiběhla ke mě Sakura, chytila mě za rameno a šla se mnou dál. Pak se přidal i Kakashi a Naruto.

Dojdeme do Kage-kanclu a já ze slušnosti zaklepu. Pak vstoupím. "Jé nazdar lidi" pozdraví nás Tsunade. Už teď se mi zdá z jejího hlasu cosik divnýho. "Dobrej" pozdravím a zadívám se do rohu místnosti kde si hoví taká velká tarantule. "Tak doufám, že jste si užili malou dovolenou protože teď budete makat o sto šest. Zatím jděte" usmála se na nás. Já se otočím na podpatku. "Kakashi, Jumi vy dva tu zůstaňte" v tu chvíli mě zamrazí v páteři. tak se zase otočím k hokáááge a sleduju jak Naruto se Sakurou odchází pryč. "Takže.." dala si Tsunade ruce skoro jak Shikamaru. "No takže za prvé Kakashi podej hlášení proč máš sakra sešitou hlavu a za druhé jak to, že pouzdro na katanu od Jumi je od krve" v tu chvili spozorním a pokusím se tu krev setřít. bezvýsledně je to zaschlý asi budu muset použít SAVO XD. "No, jumi..."skočím Kakashimu do řeči jak je mým zvykem. "Za to můžu já. Vysvětlím to. Kakashi můžeš prosím odejít?" podívám se na něj mým pohledem že jestli bude odmlouvat a neudělá co řeknu na místě ho zabiju. "Jasně už jdu, ale kdyžtak tak budu sedět přede dveřmi" odešel z místnosti a já si sedla na gauč kterej tam byl. "Tak povídej" pobídne mě hokage. Já vydechnu a začnu.

Po mém asi skoro hodinovém rozhovoru kde jsem vylíčila vše o cestě tam, té divně chakře tomu jak jsem ztratila kontrolu na vlastním tělem a tak. "Aha" vypadne nakonec z Tsunade (ano vellice ynteligentní Hokage viď Natali XDD) a vyzve Kakashiho aby přišel. Pak ho nechá posadit se vedle mě a začne mu trošku lěčit hlavu kde mu právě praskly stehy. Takže milý Hatake měl červenou palici. "Kakashi mám pro tebe úkol." prohlásí po chvíli Hokage. "Jaký" nechápe Kakashi. "Takže podle všeho vy dva spolu chodíte, takže vám tento úkol nebude vadit. Kakashi odvedeš domů Jumi a dneska u ní budeš spát. Nebo ji můžeš vzít k sobě to je mi vcelku jedno." dokonce mi bylo jasný proč to dělá, je to protože jsem z toho vyprávění a brečení hrozně utahaná a dom bych asi nedošla. A asi mě má taky hlídat. "Dobře" usměje se Kakashi a vstane, pak mi pomůže na nohy a vydáme se ven.

Venku začalo pršet takže jsem šli jak nějací kačeři, pod náma čvachtala voda a my šli dál. Pak jsme radši šli ke Kakashimu domů, protože to bylo blíž a navíc oba sme byli úplně utahaní a tak jsme se drželi. Hned co jsme došli. Kakashi šel pro ručníky. já si sundala triko a sukni protože to bylo durch a já jsem se nechtěla moc nachladit, nebojte měla jsem spodní prádlo. Kakashi donesl ručníky, do jednoho mě zabalil (XDD) a druhým mi začal sušit vlasy. Po chvíli jsem cítila, že Kakashi myslí na nějaký nemravnosti. Takže ten ručník hodil a topení a políbil mě. "Kakashi. Nebude ti vadit když se osprchuju? jsem ještě spocená z tý cesty" usměju se na něj. ukáže mi abych šla do prava a já jdu. Za sebou jenom slyším. "Čistej ručním tam je na topení, to jen aby jsi měla ten ručník zahřátý" to mi připomene babičku ta taky vždycky dávala ručník na topení aby jsem pak vlezla do teplýho ručníku. V tu chvíli se rozbrečím, ale tak aby mě neslyšel. Až v koupelně se trošku uklidním a vlezu do sprchy.

Dokážu ve sprše vydržet hodiny...proto mi asi otec říká že jsem hrozá kačena XD. Asi po deseti minutách uslyším bouchání na dveře a následné otevření. Trochu se leknu přeci jen jsem zapoměla zamknout. "Ehm Kakashi?" trochu znejistím a podívám se zkrz závěs na postavu která zrovna přišla. "Neboj jdu si jenom opláchnout obličej a smýt tu krev z vlasů" usmál se na mě a přešel k umyvadlu. To jsem si já nenechala líbit a tak jsem popadla ručník a vylezla ze sprcháče. "Kakashi?" znejistím a pohladím ho po smetáku XD ne pohladím ho po vlasech. "Neboj vím co si teď myslíš a opravdu to nebolí" usměje se a smyje si krev z vlasů. Chvíli ho v ručníku pozoruju a jen tak přemýšlím, jaký by to bylo s Anime postavičkou. Já vím. Je to trochu víc ujetý ale já za to nemůžu. Pak se Kakashi otočí a přitáhne si mě k sobě. Pak jen žbleptu "žádný nemravnosti. Ještě mi nebylo ani patnáct" zasměju se a spolu s Kakashim si to šineme do postele.No já vám nevím chyby tam sou určitě takže prosím chyb v pravopisu a jinak překlepy toho si nevšímejte XD

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Natali Natali | Web | 28. února 2009 v 16:16 | Reagovat

Ano JuMI velice inteligentní hokage xD Moooooc se těším na další kopču =D

2 JuMi (majitelka blogu) JuMi (majitelka blogu) | 28. února 2009 v 16:40 | Reagovat

JJ těš se na další kOpču  XDDD

3 Ellis (Saia) Ellis (Saia) | Web | 28. února 2009 v 18:38 | Reagovat

hey jako good =D

4 kozina kozina | Web | 28. února 2009 v 21:24 | Reagovat

krásná kapitolka:) kdy bude další?:D:D

5 Nikol Nikol | 28. února 2009 v 23:28 | Reagovat

hele kdyz uz s nim tam nespis tak se aspon nevymlouvej na vek ten v tehle dobe uz nikdo neresi:-D:-D:-D ale je ta povidka super:-D

6 Rin Rin | 26. března 2009 v 9:26 | Reagovat

Povedená kapitolka :-p...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama