...Žij pro svůj sen a nikdy se ho nesnaž vzdát!...

Reklamy zde

PROBÍHÁ REKONSTRUKCE (pořád :D)

Novinky:

↓↓↓

30.Kapitola- Ero, ero, ero

28. března 2009 v 14:44 | JuMi |  Milý deníčku
Tento díl bych nazvala trošku fillerem takže na to moc nenavazuje. A anvíc jak už svědčí nadpis opět jde o nemravnosti, takže ti co by si pak mysleli že su hrozný prase nechť nečtou a přečtou si až pak 31.Kapitolu (to už nebude filler).
Na čele cítím cosik studeného. Pokusím se otevřít oči, ale jako bych se měla zalepený teprve potom přijdu na to, že je mám zavázaný. Pokusím si to teda sundat, ale ruce mám svázaný a navíc bych řekla že někde sedím. "Kakashi?" zašeptám. "Už jsi zpátky?" vydechne. "Asi jo" ucítím jak mi rozvazuje nejspíš šátek a sundává ho z očí. Zasvítí na mě prudké světlo žárovky, křečovitě zavřu oči a pak je teprve otevřu. Kakashi už mi rozvázal i ruce. Opravdu jsem seděla na židli.


Rozhlídnu se jestli je v pořádku kupodivu byl v pořádku. "Už jsem zjistil, kde je tvoje slabé místo v té divné formě"usměje se na mě. "Fakt?" vydechnu. "Jo když nic nevidíš tak nevíš kam zasáhnout. Takže proto jsem ti musel zavázat oči" položí mi prst k oku. "Nebolí to?" po chvíli ucítím menší bolest v tom místě kde má prst. "Docela i jo" "Ani se nedivím. Musel jsem ten šátek uvázat na fest" podá mi moje zrcátko. Podívám se do něj a u očí se mi rýsujou malý modřinky. "Páni tys to musel hodně utahovat. Budu muset vyplýtvat tunu make-upu aby to nešlo vidět" zasměju se. "Ale, ale, ale kušuj" vyplázne na mě jazyk. "No a ne?" natáhnu ruku za kterou mě chytí a vyhoupnu se na nohy, ale zatočí se mi celej svět a nebýt Kakashiho, kterej mě chytil bych nejspíš dopadla na něco hodně tvrdýho.

Vzbudilo mě cosik chlupatýho jak mě lechtá na obličeji. "Numi nech...ne...nech mě prosím" zaúpím když otevřu oči a zjistím že je to moje veveruška XD. Numi instinktivně odskočí a sedne mi na rameno. Rozhlídnu se kolem a zjistím, že jsem v posteli, ale naštěstí nejsem v nemocnici. teda doufám. Vylezu teda z postele, a po mém dalším zjištění, že jsem v pyžamu se leknu ještě víc. Pak začnu rozpoznávat předměty okolo a podle všeho jsem u Kakashiho. Otevřu dveře, byly totiž zavřený XD. K mému údivu u stolu sedí no teď to vypadá že spí Kakashi v ruce má hrnek nejspíš s kávou. "Ahoj" zašeptám, když si všimnu, že si mě prohlíží. "Ahoj už jsi teda vstala jo?" přikývnu. "Asi si měl včera honičku co?" zeptám se. "Včera? Ses trošku sekla spala jsi dva dny" zasměje se. "ó em jé...si někdo dělá srandu ne?" zaskuhrám. "Copak?" zeptá se a posadí mě ke stolu. "Poslední dobou pořád spím" zasměju se. "Chtěl jsem tě už odnýst do nemocnice, ale prostě jsem se bál co by řekli, kdybych tě donesl až dneska. Takže máš štěstí že si se už vzbudila." vyrazí mi dech. "Tys mě chtěl odnýst do nemocnice?" začnu se dusit kouskem chleba. "Vadí?" podiví se. "No samo že vadí nedávno sem tam byla si v tý nemocnici začínám připadat jak doma" odpovím. "No jo no" oddychne si Kakashi a pohladí mě po tváři.. "Kakashi" vydechnu.

Kakashi mě vzal do ruk a donesl mě k posteli. "Ale já jsem teď spala" zaftípkuju. "A kdo říká že jdeme spát?" odvětí krátce a začne mi dávat ruku pod pyžamo. "Kakashi dneska ne" zaprosím a hodím psí oči. "A proč ne?" optá se a políbí mě na pupík (to zní divně XD).V tu chvíli se ozve můj žaludek. "Kvůli tomuhle" upřesním. "ó em žet" zasměje se. "Hele to je moje zkratka" usměju se. "Já ti ji taky neberu jenom ji používám" nahodí šibalák, políbí mě na rty a odejde pryč. Ihned co se vzpamatuju přejdu do kuchyně a dojím snídani. Podle zvuku jde slyšet že je Kakashi v koupelně.

Když se mi podaří umýt nádobí vejdu do koupelny a u umyvadla sedí Kakashi. "Snad jsem zas tolik neřekla" přisednu si k němu. "Ale ne. To spíš mě se zdá že s tím moc spěchám" vysvětlí a koutkem oka zahlídnu jak mu z oka ukápne slza. "Kakashi podle mě na to nejdeš rychle já se na to jenom teď necítím když jsem byla dlouhou dobu mimo. Musím se aklimatizovat vždyť ani nevím co se dělo a pak se uvidí."usměju se na něho. "A prosím nebréč já ti koupím sloníka. Třeba šedýho" zasměju se. "Proč ty mě tímto dycky dostaneš" usměje se na mě, přitáhne si mě k sobě a tentokrát ho políbím já. Pak se to seběhne zase tak rychle ani nestihnu nic moc postřehnout a už ležím na zemi a nademnou se s šibalákem sklání Kakashi. "Neboj když dneska ne tak dneska ne. Ale nech mě udělat alespoň toto" začne mě líbat na krku a pak se přesunuje pořád níž a sundává mi opět pyžamo. Kakashi ze mě dostal jen menší vzdech, ale i to mu podle mě stačilo. Pak se svalil na zem nejspíš potřeboval schladit zato já jsem si sedla na něho takže to trošku vypadalo jako by jsme si vyměnili role. Pak sjedu pohledem na Kakashiho spodek. "Pane Hatake Kakashi vy jste nějak nadržený" zasměju se. "Já a nadržený? No dovol" odfrkne si. "A co je v tom případě tohle?" přejedu mu přes něj prsty. "Nech toho" vzdychne. "Pročpak? Máš něco proti? ERO" zašklebím se. "Hele já nejsem žádnej zvrhlík" zasměje se.

Vzbudilo to ve mě ještě větší touhu než v Kakashim. Asi mu začnu říkat Ero-Kakashi. No jako občas by se to šiklo. Ale zpátky kde sem skončila. Podařilo se mi teda zvednout ze země. Kupodivu jsem už s páteří neměla problém by mě zajímalo jakto. Kakashi se taky postaví a po chvíli už na TO nikdo nemyslí. "Mimochodem Kakashi" prohodím u oběda. "No?" zamumlá s pusou plnou brambor. "Za pár dnů má kámoška patnáct takže s ní budu kecat asik hodně dlouho." "A?" opět zamumlá. "No jestli by jsi nenakoupil něco na jídlo a jestli v ten den uvaříš" usměju se. "Uva...řím?" začne se dusit. "Jo. Nebo ti budu říkat Ero-Kakashi" přiskočím k němu a poplácám no spíš bouchnu ho do zad.


Teď když to tak čtu, tak jednu část (asi víte kterou nejvíc domotanou) jsem pořád přepisovala a s výsledkem stále nejsem spokojená XDD.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 shizue shizue | Web | 28. března 2009 v 19:14 | Reagovat

ahoj máš hezkej  blog necheš SB?

2 Natali *SB* Natali *SB* | Web | 28. března 2009 v 20:27 | Reagovat

Muhahahahahaha další díl =D Kopča...taková jako vždycky a co po tobě chci?....To co vždycky xDD

3 Saia Saia | Web | 29. března 2009 v 16:35 | Reagovat

xD jako........ taková romantika jako xD

4 JuMi (majitelka blogu) JuMi (majitelka blogu) | 29. března 2009 v 16:57 | Reagovat

Neboj od 32 to už taká romantika nebude i když možná že jo xDD

5 Rin Rin | E-mail | 31. března 2009 v 17:43 | Reagovat

Hezkě!A sice...xDD

6 katou katou | Web | 31. března 2009 v 18:14 | Reagovat

mocinky super povídka!!!!honem další díl!!!!!!!!plosííííííím!!!!!

7 kozina kozina | Web | 1. dubna 2009 v 20:10 | Reagovat

supr kapitolka:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama