...Žij pro svůj sen a nikdy se ho nesnaž vzdát!...

Reklamy zde

PROBÍHÁ REKONSTRUKCE (pořád :D)

Novinky:

↓↓↓

38.kapitola-Neočumuj moje sny

29. dubna 2009 v 18:27 | JuMi |  Milý deníčku
"Teče voda, teče voda, teče voda?" prozpěvuju si ve sprše dokud můžu. "Teče voda, teče voda, teče krééév...OMJ Panika panika. V tý nejblbější chvíli to mě poser" zařvu a je mi jedno jestli mě někdo slyší. Rychle se oblíknu a dám malý protiopatření kvůli záludný věci zvané menstruace. "Konán, Konááán!" řvu na celý sídlo. Je mi jasný kde bude, ale zakřičet si můžu. Vběhla sem teda bez zaklepání do kanclu Peina a co nevidím Konan tam sedí jak tvrdý y. "Peine půjčuji si na chvilku modrovlásku." chytnu Konan za zápěstí a vyjdu s ní před kancl. Konan na mě pořád čumí jak kdyby mě chtěla sežrat. "Ehm Konan. Potřebovala bych od tebe malinkou pomoc." sklopím oči k zemi. "No s čím" začne se zajímat. "Noo potřebovala bych...." a co já teď budu říkat co sem tehdá řekla. Už si to moc nepamatuju. Ale vím, že Konan se pak smála jak debil a dokonce mi půjčila i oblečení.


K mému údivu jsem to oblečení od Konan využila rychle, protože po odpoledním trénování jsem byla zase celá jak prase tudíž jsem musela dát oblečení znova odmočit. Přeci jen SAVO nemaj a krev se špatně umývá obyčejným mýdlem. K večeru se mi trénovalo vždycky nejlíp a tady to nebyla velká změna. Znak už byl téměř kulatý, ale ty čáry vevnitř byly perfektní. Hidan mě už za to začal i chválit a ne buzerovat. Teda buzeroval mě jen večer, ale to nestojí za řeč a jo stojí, ale nedalo by se to nazvat buzerace nýbrž sexuální harašení.

Večer jsem se samozřejmě ještě osprchovala a v dlouhým triku sem se vydala do bunkru ve kterém jsem provizorně žila. Pokoj velkýho Hidana prvního. "Už jsi tu jo?" nahodí šibaláka. "Jo a spíš na zemi tak si otevři ten spacák" ukážu na černou nudli na zemi. "No jo no" protočí oči v sloup a jde se prát s tou nudlí. V tu chvíli se začnu smát jak debil. "Jo učit to ti jde hlavně buzerovat, ale rozepnout spacák to ne...bacha ať si něco nezlomíš"začnu se pomalu dusit. "Vtipné" namýtne a začne se prát se zipem. "Ty seš debil." nasadím kamenou tvář a chytnu zip. Ten lehkým pohybem stáhnu dolů. "By mě zajímalo proč ses s ním pral" začnu se zase smát, protože přeci jen mluvím o zipu, ale když jsem to formulovala tak jsem myslela úplně na něco jinýho. Hidan to zřejmě nepochopil, ale podle mě na to možná časem přišel.

Hned co jsem se dosmála nahodil opět šibaláka, ale jinýho než když jsem přišla do pokoje. Pevně mě chytil za ramena a hodil na postel. V tu chvíli mi docvaklo co to prase chce. "Ne, Hidane ne já už jsem zadaná" ukážu na krk, kde se nachází stříbrný řetízek co mi Kakashi dal na valentýna. "Jo zadaná...a to vadí?" chytne mi ruce tak abych s něma nemohla hýbat a začne mě líbat na krku. jenže hošan zapoměl na moje rychlo výstřelný nohy. "Jo vadí a teď mi promiň" usměju se a nohou teda spíš kolenem ho kopnu do kulí XD. V tu chvíli Hidan vypískne a složí se na postel schoulený v klubíčku. "A můžu tu s tebou alespoň spát?" řekl tak vysokým hláskem že se to nedalo a chytla jsem výtlem. "No jo ale o nic se nepokusíš" směju se dál a přehodím přes oba deku.

Chvíli vidím, že se o nic nepokusí, ale pak ucítím na zádech jeho ruce a je mi jasný že mě nebude jenom objímat. "Ero..." zašeptám. "Já ti dám zvrhlíka no to se budeš divit" zasmál se a jak už to většinou bývá, políbil mě. Zase sem se nebránila. Asi jsem nějakej divnej člověk. Chci být s Kakashim, ale teď bych chtěla být jen s Hidanem. Přijde mi to divný. "Jumi" vyruší mě cosik ze snění. "E? No?" otevřu oči. "Radši nic" zasmál se. Položila jsem mu hlavu na hruď a pak se začala propadat do snu.

...."Proč? Proč jsi mi o tom nic neřekla?" brečel přede mnou Kakashi a ukazoval na moje břicho. V tu chvíli zjistím, že sem určitě jen tak z jídla nestloustla. Ty vole já sem těhotná. No to mění situaci. "Jak to myslíš?" odpovím. Ani nevím proč to ze mě vypadlo. Ale snad na to časem přijdu. "Neřekla jsi mi, že si spala s tím Akatsuki a že si s ním otěhotněla" vyvalí. V tu chvíli úplně ztuhnu. "Já ti to chtěla říct, ale tys měl pořád mise a navíc nevím jestli jsem těhotná s ním" zakřičím. "S kým jiným" vyvalí oči. "No s tebou ty pako. S tebou" rozbrečím se.....

"Ááá" vykřiknu a v rychlosti se posadím na postel. "Co se děje?" zamumlá rozespale Hidan. "Nic...nic jen zlý sen" vydechnu a vylezu z postele. "Aha. A kam deš?" posadí se. "Jen si jdu umýt obličej. Jsem trochu spocená" zasměju se a vyběhnu ven z pokoje, abych mohla vběhnout do akakoupelny, která je v akadoupěti jediná. Pustím vodu a umeju si obličej. Pak jsem nevěděla co udělat a tak jsem radši šla zpátky do pokoje. Lehla jsem si zase zpátky, protože tam byla zima a Hidan se ke mě přitulil. "Jsi studená" zamumlal a usnul. Já už jsem nemohla spát. Takový blbý sen. Ale nakonec jsem to stejně zalomila.

Ráno mě probudilo jemný hlazení po vlasech. A pak prej že nejsou citlivý co brácha XD. "Hidane. Ještě chvilku" plesknu ho přes ruku a otevřu oči, protože ten by mě stejně nenechal vyspat. "Ty jsi těhotná?" zeptal se. V tu chvíli sem vyletěla jak torpédo. "Co...cože? Jak...já...ne nejsem. Jak si na to přišel" vykoktám. "Jashin mi to řekl" zasmál se. "Jashin? Řekl?" nechápu. "Ukázal mi co se ti zdálo." zasmál se. "Tak to teda ne. Už nikdy s tebou nebudu spát v jedný místnosti. Od teď spíš s Kakuzem. A už nikdy víc neočumuj moje sny!" vykřiknu zoufale a zase zavřu oči. Co jeden sen dokáže to je něco.


Je to nějaký divný nezdá se vám? XDD poslední dobou se mnou není něco v pořádku, ale já přijdu na to co to je. A k názvu mě nějak nejdou poslední dobou vymýšlet XD.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Natali *SB* Natali *SB* | Web | 29. dubna 2009 v 18:34 | Reagovat

...*nemůže* baka Jashin baka jashin to se dělá? Takhle očumovat sny? XDD jako good dílek  XD

2 Susy Susy | Web | 29. dubna 2009 v 18:52 | Reagovat

*záchvat XD* Jashin sa nezdá XD a Hidan tiež XD Som si myslela, že don kúpeľne niekto príde XD a bude ju obťažovať XD No načo ja nemyslím XD

3 JuMi (majitelka blogu) JuMi (majitelka blogu) | 29. dubna 2009 v 19:38 | Reagovat

[2]: Bude mě obtěžovat XDDD Protože ta osoba jsem já Muhehe XDDD

4 Miharu •sb• Miharu •sb• | Web | 30. dubna 2009 v 20:09 | Reagovat

super jako vždy :-P  :-P

5 krikolka-hime ♥SB-které tě lovuje :-* ♥ krikolka-hime ♥SB-které tě lovuje :-* ♥ | E-mail | Web | 1. května 2009 v 17:19 | Reagovat

chjo, taky jsem si tvůj blog oblíbila :) a bude mi chybět, ty samo že taky xD jinak budu sem občas chodit ;) takže neboj :D jentak se mě nezbavíš a nezapomeneš na me xD

6 kozina kozina | Web | 1. května 2009 v 20:44 | Reagovat

čuprová kapitolka a náhodou není divná :) :-)

7 Nikol Nikol | 9. května 2009 v 22:57 | Reagovat

Super ;-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama