...Žij pro svůj sen a nikdy se ho nesnaž vzdát!...

Reklamy zde

PROBÍHÁ REKONSTRUKCE (pořád :D)

Novinky:

↓↓↓

44.Kapitola- Sbohem krutý světe

20. května 2009 v 0:10 | JuMi |  Milý deníčku
Tak a je tady poslední kapitolka:

Bolelo mě celý tělo. Ta bolest byla nesnesitelná. Hidan mi teda dal záhul. Z pusy mi tekl pramínek krve, ruce jsem měla dodrápaný od kunajů a nohy to samé. Byla mi zima a navíc mi Hidan musel svázat ruce, takže mám poškrábaný zápěstí. "Až se mi dostaneš pod ruku tak tě zabiju ty debile!" zařvu, ale je mi to prd platný. Už tu jsem asi deset minut zavřená. Najednou zničehož nic uslyším kroky. Rychle se vzpamatuju a nahodím ublížený výraz plus jako že jsem unavená. Opřu si hlavu o zeď a čekám. Otevřou se dveře a já jakoby oslepnu, protože to světlo bylo příšerný. Zadívala jsem se koho to přivedli a když jsem to zjistila, mohli mě rovnou odvýst do nemocnice.

"Peine. Tys slíbil, že ji necháš. Ty hajzle" zařvala jsem, když do dveří vešlo červený háro. "Co jsem slíbil" nechápal. "Nedělej, že nevíš. Některý lidi, jsem ti zakázala unýst, a ty to jen tak porušíš. Ty šmejde" zaječím dál a všimnu si, že človíček, co ho přinesli se probouzí. "Hanabi. Hanabi jsi v pořádku?" zašeptám, ale ona nereaguje. "Hanabi" zkouším to dál, ale teď si všimnu, že otevřela oči a snažila se cosik říct, ale přes to koktání ji nebylo rozumnět. Po chvíli jsem slyšela už jen zbytek toho co řekla. "....ráda, že jsi v pořádku" vychrlí zbytek věty, který byl jedinou věcí, co jsem slyšela. "Promiň můžeš to říct ještě jednou?" zeptám se, ale okamžitě schytám facku. Otočím se a stojí u mě Hidan a mumlá mi do ucha. "Být tebou nebavil by sem se s ní moc. Stejně ju Pein teď zabije. Přímo před tvýma očima" uchechtne se a já nasucho polknu. To snad nemyslí vážně. On ji chce zabít?

Chvíli jsem to nemohla rozdýchat. Třebas mě chtěl jen odradit, ale vůbec jsem nečekala co se stane. "Víš co to je?" zeptal se Pein a nějaká věc se mu leskla v ruce. "Hmm" zapřemýšlí Hanabi a já hned poznám dotyčný předmět. "To snad nemyslíš vážně. Teď si mě, ale vážně naštval" zařvu, Hanabi na mě kouká jako by sem byla Panna Marie a Pein cosik pokynul rukou Hidanovi, který stále stál za mnou. Dal mi takovou ťafku do hlavy, že jsem to už neustála, teda neuseděla a lehla jsem bolestí na zem. Škoda, že nemůžu umřít. Protože ta bolest je nesnesitelná. "Peine. Zabij mě, ne ji. Nech ji běžet. Prosím" zvednu hlavu od země, aby viděl, jak se mi lesknou slzy. Pearsingáč se jenom uchechtl a začal si hrát z kovovou věcí v ruce.

"Tak víš už co to je?" zasmál se po chvíli. "Kdyby si šel blíž tak to poznám" zapřemýšlela Hanabi. "Je to hřebík Hanabi. Copak to nevidíš? Chcou tě zabít ku**a" zakřičím a Hanabi na mě čumí jako z jara. "Za..zabít?" zakoktá. "Jo" vydechnu a pak si lehnu na zem, protože si na mě Hidan stoupne tak jak jsme to měli nacvičený. Teď kdybych se přetočila do leva tak by sem klidně utekla z jeho sevření, ale já ani nevím proč, ale neudělala jsem to. Nejradši bych si nafackovala. Stačilo jenom vyběhnout od Hidana, roztrhnout pouta, popadnout Hanabi a zmizet, jenže byla jsem už tak vyčerpaná, že jsem to neudělala. Je mi to fakt záhadou, stačilo jenom tak málo a obě by jsme byly v pořádku. ale dost těch mých žvástů co nikoho nezajímaj. Zpátky kde jsem skončila.

"JuMi rozluč se s kamarádkou" uchechtl se velký leader a hodil hřebík. Ani nevím jak se to stalo, ale prostě jsem vyběhla zpod Hidanovy nohy a skočila, aby ji ten hřebík netrefil. No co kdyžtak mě to trefí, ale nic by se mi nemělo stát no ni? Pak jsem slyšela výkřik, který vedl z úst od Hanabi a taky jsem cítila, že Hidanova chakra místo toho, aby jako obvykle byla vražedná, byla vyděšená. To samý šlo cítit z chaker od ostatních. Ani jsem si neuvědomovala kam to vletělo, nebo jestli to schytala Hanabi či já, ale hned co jsem ucítila na tváři něco téct a bodavou bolest už jsem nepochybovala, že jsem to schytala já.

Přemýšlela jsem, jestli se to fakt trefilo tam kam nemělo, ale po mém zjištění že se ta bolest stupňovala jsem už o tom nepochybovala. Hřebík jsem měla zapíchlý v oku. V tu chvíli co jsem to zjistila jsem úplně krutě vykřikla a pouta nepouta rukama jsem trhla, vykloubila jsem si rameno a začala brečet. Zvláštní, slzy tekly jen z jednoho oka a to z levého, jelikož pravé bylo jaksik propíchlé hřebíkem. Z pravého oka kapala jakásik míchanice čehosik průhlednýho a krve. Štěstí, že tam byla tma a světla jenom trošku, protože vím, že Konan, která stála po Peinově pravici, a všechno viděla, okamžitě utekla nejspíše zvracet a ani se ji nedivím. Taky se mi zvedl žaludek.

"Ty si z nás děláš prdel že?" zakřičel Pein. "Ne" vydechla jsem bolestně. "No dobrá, tak ji nechám ještě den života, ale ty. No, vytáhněte ji někdo ten hřebík" Pein utekl taky asi se mu udělalo nevolno. "Nech to tam" zařvala jsem tehdá na Kakuza, který to chtěl vtáhnout. "Proč?" nechápal. "Protože sem řekla. Když už ze mě má bejt mrzák tak se vším všudy" odseknu, ale taky se mi udělá jaksik nevolno. "Je ti špatně?" ozve se ze zadu Sasori. "Jo" vydechnu a lehnu si na zem. "Donesu ti alespoň vodu" nabídne se loutka a odběhne pryč. "JuMi fakt to nemá vytáhnou" zašeptal ustaraně Hidan, kterýmu se nejspíš dělalo taky jaksik nevolno. "Ne nech to tam. Vytáhne to jedině medikal. Nikdo jiný, protože vy byste mě ještě zabili a umučilli" vydechnu a ucítím ještě, jak mě někdo posadí a dá mi napít vody. Udělalo se mi ještě víc špatně, protože z vody se mi dělá dycky špatně a to propíchlý oko tomu ještě napomáhalo. Pak jsem ucítila, jak mě opřeli o zeď, Hidan dal letmý polibek na tvář, pak odešli a Hanabi se ke mě přitiskla, asi aby mi bylo teplo. Citila jsem jak brečí, jenže mě se chtělo hrozně spát. Sbohem krutý světe.


Kecám není to poslední. Jenom jsem to musela nějak uvést, když to má takovej název. A omlouvám se za doják, ale psala jsem to v pondělí večer, kvůli neplánovaným věcem. Jako je například oslava přijetí na Hejčín Obou Homo atd. Další kapitolka bude snad v sobotu.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mine Niigaki Itoe Mine Niigaki Itoe | Web | 20. května 2009 v 5:46 | Reagovat

Bééééééé!!!To je tak smutný!!! :-(

2 Natali *SB* Natali *SB* | Web | 20. května 2009 v 6:49 | Reagovat

Woááááá!!!!! Ty ve to je doják normálně! XD Hej, ale jako jak si to přectavuješ? Před Hanabi měl skočit ten který je a tebe momentálně nas**nej! XD

3 Kaminaru-san~SB~ Kaminaru-san~SB~ | Web | 21. května 2009 v 9:32 | Reagovat

smtutny, ale pises hezky

4 kozina sbéééčko :) kozina sbéééčko :) | Web | 24. května 2009 v 12:52 | Reagovat

hmm tak to byl doják i drasťák... ale čuprová kapitolka...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama