...Žij pro svůj sen a nikdy se ho nesnaž vzdát!...

Reklamy zde

PROBÍHÁ REKONSTRUKCE (pořád :D)

Novinky:

↓↓↓

6.kapitolka

7. srpna 2009 v 10:29 | JuMi |  Kolej
Tento díl je věnovaný Natali ať to beze mě těch pár dní přežije XD

Vůbec jsem nečekal co se bude dít. Momo si ke mně přisedl a vzal si hůlky. Mezitím jsem si všiml, že se Kazushi a Kazuyou líbají. Ani při obědě si nedají pokoj. Ale v tu chvíli se podívám na Moma, který si vzal do hůlek jednu tu kuřecí nudličku a dal si ji do pusy tak, aby mu půlka čouhala ven a přiblížil se ke mně. Tušil jsem co chce udělat, ale nevěděl jsem, že to myslí vážně. Pokusil jsem se nějak odsunout od něj, ale nešlo to. Pořád se ke mně přibližovat a mě zakručelo tak moc v žaludku, že jsem to musel udělat. Otevřel jsem pusu a přiblížil se k němu. Chvilku jsem nic nevnímal, ale pak jsem začal vnímat jeho rty. Ukousl jsem si teda urychleně maso a odtrhl se od něj. Momo jen něco nesouhlasnýho zamručel ale pokračoval dál. Toto dělal i s hranolkama.

Snědli jsme to ze všech nejdřív, ale u posledního kousku masa jsme se malinko zasekli. Jelikož mi hlavu už držel a vychutnával si polibky. Při tom posledním se ale odtáhl a rozvázal mi ruce. Je hrozný pokušitel. Já jsem prostě neodolal. Ani nevím proč. Já jsem nechtěl, ale tělo chtělo. Na rtech měl trošku toho koření co bylo na mase. Prostě jsem si ho rukama přitáhl a začal jo líbat. Myslím, že Momo byl stejně vyjukaný, jako já. Ale co se stalo stalo se.

"Tý vole" uslyším po delší době tu servírku Fumiko. Pak otevřu oči a zjistím, že všichni na nás valí oči. Dokonce i přestali žvýkat a vyjeveně zírali.
"Tak to čumím" pronese Momo, když se od něho protáhnu.
"Fumiko co jste mu dali do jídla?" zeptal se Hide, který stejně vyjeveně zíral.
"Do jídla nic, ale jak snáší alkohol? Protože ti dva si hezky popíjí víno" vypadne z ní.
"No tak to by mě zajímalo co dělá když je opilý" vyjeveně zíral Asogi.
"Myslím, že by ses měl jít prospat" pronesl po chvíli Ryuu.
"Mě je dobře" pokousím se to ukecat, ale než stihnu něco namýtnout odpoví mi Asogi.
"Po městě se projdeš zítra. Teď půjdeš spát" po tomhle už nikdo nepromluvil a jenom dojídali.

Asi kolem čtyř hodin jsme všichni došli domů. Hide, který mě celou cestu tahal přes rameno, jelikož jsem protestoval, tak mě surově hodil na postel a začal mi sundávat oblečení.
"Hide co děláš" ztuhnu a pokouším se ho od sebe odtrhnout.
"Já na tohle mám právo" rozepne mi poslední knoflík u košile a přesune se k riflím, které okamžitě sundá. Ale u Trenek se zastaví. Podívám se do jeho tváře a uvidím přidušený smích.
"Co je?" nechápu.
"Ty nosíš trenky s kačenkama?" v tu chvíli úplně zrudnu.
"No co mamka mi je koupila a zrovna ráno byly po ruce" odseknu rudý jak rajče.
"No dobrá. Už to nebudeme řešit" stoupne si a přejde k psacímu stolu.
"Co to je?" nechápu, když uvidím černou tašku.
"Tohle ti posílá Reizo. Jelikož nesnáší dlouhé gatě na spaní. Jestli sis všiml, tak všichni spí v takových trenkách. V tu chvíli vytáhnu z tý tašky dvoje trenky. Jedny zelené z Homerem a druhé taky zelené, ale se souložícíma žlutýma ďáblíkama.
"Tohle si nikdy neobleču" protestuju.
"Nemáš na výber. Ale myslím, že je na mě, abych ti řekl, jak to tu chodí" sedne si ke mně na postel a začne asi s hodinovou přednáškou.

"Už to chápeš?" zeptá se asi po třetí Hide.
"Hm ne nešlo by to podrobněji?" provokuju. A je pravda, že jsem to stále nepochopil zrovna moc hezky.
"Tak ještě jednou" povzdychne si.
"No?" našpicuju uši.
"Jsme tu něco jako rodina, ale ne jen tak obyčejná. Nejstarší členové. To jsem já a Reizo to tu řídíme. Vy mladší nás musíte poslouchat. Já a Reizo sme něco jakoby patroni. My dva se staráme, aby naši hoši neskončili špatně. Reizovi patří Momo, Ryuu a Kazushi. Mě patříš ty, Asogi a Kazuya. Kdyby ti chtěl dát něco Reizo musím mu to nejprve schválit já. To samé je i v posteli. Nejprve se mě musí zeptat" pak se nadechne aby mohl pokračovat ale já mu skočím do řeči.
"A to dneska ráno bylo povolený?"zeptám se.
"Pokud bych tu zůstal a přihlížel znamenalo by to, že jsem mu to nepovolil. Ale jelikož jsem odešel, tak jsem to povolil. Kdyby neuposlechl musel bych ho potrestat a tomu se on vyhýbá. No ale zpět k pokračování. Prváci to mají nejhorší. Nic mezi sebou mít nesmí teda až na výjimky a těmi výjimkami jsou když mají povolení. Ty jsi tu nejkratší dobu, tak jsi jakoby nejmladší. Kdyby to bylo podle věku, tak nejstarší bych byl já, ale Reizové babičce to tu patří. Tudíž jsme ho zvolili za nejstaršího. No ale jelikož jsi nejmladší. Musí se o tebe starat Asogi s Ryuu. U druháků se o Kazushiho stará Momo s Kazuyou. Ačkoli je to zvláštní. Kazushi se narodil o pár vteřin později, tudíš ho u druháků zvolili za nejmladšího. Myslím, že tohle je už domotaný dost a stejně to nechápeš. Tudíž ti řeknu něco jiného" v tu chvíli se snažím rozdýchat, že už fakt nic nechápu.
"No?" pobídnu ho.
"Jak to je v jednotlivé dny. Když nás tu bylo sedm bylo to lepší. Každý den vaří někdo jiný. V pondělí já, v úterý Reizo, středa patří Kazushimu, čtvrtek zase Kazuyovi. Pátek je Momův, v sobotu vaří Asogi a v neděli Ryuu. Teď je nás osm tudíž kdyby někdo potřeboval při vaření pomoct tak mu musíš pomoct. Nebo kdyby nebyl schopný vařit, tak budeš vařit za něj. A k jednotlivým dnům. V pondělí bývá společný oběd. Ten kdo se ho nezúčastní, tak bude potrestaný. Pokud chceš vědět jak, tak se zeptej Kazushiho. Ten s těmi tresty ví snad všechno.
V úterý, středu a čtvrtek se zase nic neděje a v pátek je opět společný oběd. V sobotu tu být nemusíš, ale mi tu většinou jsme pořád. Takže sobota a neděle není nic společnýho teda kromě každého jídla v jídelně. No a každý večer to je od šesti hodin máme volno. Tudíž děláme blbosti. Většinou vypijeme nějaký ten chlast a pak něco hrajeme. My všichni jsme tu na chlast zvyklí. Nevím jak je to s tebou" ušklíbne se.
"Já alkohol snáším dobře. To dneska s Momem. Nevím jak se to stalo nebo proč jsem to udělal. Nějaký reflex nejspíš" pokrčím rameny.
"To je v pohodě. Dneska se ale těš. Já si na tebe čas udělám" uchechtne se a odejde. Do prčič co se tu sakra děje. Moc mi toho neřekl.


Ták myslím, že se mi tento díl podařil skvěle domotat Muhehe ale to tak má být pokud to někdo pochopí, tak to budu muset domotat ještě víc XDD

 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Susy Susy | Web | 7. srpna 2009 v 10:41 | Reagovat

Muhehehešhehehehe XD Už sa teším na ďalší diel *.* Bude ešte tento týždeň? Smutne pozerám.
Ale tento diel bol tak... zamotaný XD Vôbec nechápem tomu kto patrí komu o_O Ale ja na to prídem XD Muhehehehe

2 Kachna Kachna | Web | 7. srpna 2009 v 11:23 | Reagovat

Dalšííííííííííííííí xD :-D  :-D

3 katou ♥SB♥ katou ♥SB♥ | Web | 7. srpna 2009 v 13:51 | Reagovat

tááák to je super!!!moc prosím o další díl!!!prosím,prosím!!!

4 Susy Susy | Web | 7. srpna 2009 v 18:06 | Reagovat

Ty si tak dobrá Jumi-sama. Tak pekne ma podpuruješ Jumi-sama. A kedy bude ďalší diel Jumi-sama XD

5 Susy Susy | Web | 7. srpna 2009 v 18:35 | Reagovat

Uuuu to je super už sa nemôžem dočkať na nedeľu *.*

6 YukiRa Hyenovitá Á LA Hidan YukiRa Hyenovitá Á LA Hidan | Web | 23. září 2009 v 18:55 | Reagovat

jjoojo ! sem zvědáváááá ! ale to píšu pořád... takže jdu číst!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama