...Žij pro svůj sen a nikdy se ho nesnaž vzdát!...

Reklamy zde

PROBÍHÁ REKONSTRUKCE (pořád :D)

Novinky:

↓↓↓

15.kapitolka

22. září 2009 v 21:51 | JuMi |  Kolej
Věnováno Soulles (aby nezdechla) a Monči (aby věděla, že su prase XD)

"Reizo prosím ne" zaprosím, ale tento pokus je zmařen, jelikož jsem hozený na svoji postel. Potom přejde ke dveřím a zamkne. Než stihne dojít zpátky jsem na nohách na druhé straně postele.
"Nemá smysl utíkat" uchechtne se, ale já se rozběhnu k balkónu a začnu páčit dveře, ale než stihnu něco udělat, tak se mnou zase hodí o postel.
"Reizo prosím ne" zaprosím.
"Ne u mě v tomhle případě není Yoshi" uchechtne se. Za to Yoshi bych mu hrozně rád jednu ubalil, kdybych mohl. Moment proč jsem svázaný? Kdy to sakra stihl? Ruce mám uvázané ke šprušlým samozřejmě želízkama. By mě zajímalo z kama je vzal.
"Reizo" vzhlédnu na něj a on se jenom uchechtne.
"Prosby ti stejně nepomůžou" zašeptá mi do ucha, do kterého následně zasune jazyk. Je mi to tak nepříjemný, že se pokusím uhnout na druhou stranu, ale tam mě drží jeho ruce, takže mi jenom přeběhne mráz po zádech. Jak nepříjemné.
"Rei-zo" vykoktám. Ale je to marný. On pokračuje dál. Jednou rukou mě zbaví pyžama a tou druhou si pohrává s mojí pravou bradavkou.
"Přestaň se bránit" změní tón hlasu. Teď zní klidně, tak teda přestanu stejně to nemá smysl a Reizo mě políbí. "Vidíš, že to jde" usměje se a slíbá mi celý obličej.
"Prosím" zaskuhrám, když se mi posadí na nohy a zadívá se mi do očí.
"Yoshiro jsi pako" uchechtne se.
"Cože?" nechápu.
"To, že věříš Kazushimu. Je děsný hm jak bych to nazval ďábel v těle anděla? Jo to je dobrý přirovnání. Od pohledu je to takový pohodář, děsně to většinou hraje, ale uvnitř se všemu směje. Já osobně s ním mám pořád problémy. Ani se nedivím Hidemu, že si raději sebral Kazuyu. Je to takový kliďas. A když to tak vemu, Hide má štěstí ve většině" v tu chvíli si všimnu, že se mi dívá na rozkrok. Kam se podělo moje pyžamo je záhada.
"Hej" zčervenám a začnu sebou házet.
"Ale no tak. Seš náhodou pěkně vyvinutý"usměje se
"Rozvaž mi okamžitě ruce."naštvu se.
"Hele ještě ti chci něco objasnit" položí se na mě a loktama se opře vedle mojí hlavy.
"Co?!" nechápu, ale Reizo mě umlčí polibkem.
"Měl bys vědět, že kdybys hned řekl, že jsi gay, tak by jsme se k tobě chovali úplně jinak. Hide to ještě neví a proto se tě snaží získat. Kdežto, kdyby to věděl, tak bys to měl tak dvakrát možná třikrát do týdne a ne každý den, jako když se tě snaží získat. Toto samý si prožil Ryuu, když se ho snažil získat Kazuya. Přiznal se mu, že je gay a o něj nestojí, tím to všechno skončilo a Ryuu se mohl v klidu vyspat." Vysvětlí.
"Ryuu je gay?" vykulím oči. Myslel jsem si, že není.
"Víš já a Hide jsme taky, ale aby nás ve škole neodsuzovali, tak se snažíme chovat, že stojíme o holky. Potom Kazushi i Kazuya jsou gayové. No a Ryuu a ty. Jediný, kdo je takzvaně normální je Momo a Asogi, ale Momo nemá daleko k tomu, abychom ho konečně zmanipulovali. Jediný, kdo se brání tomu aby byl gay je Asogi. Má tuhý kořínek. Dokonce si zamyká pokoj kamkoliv jde a na noc taky. V podstatě jeho pokoj je jedno velký tajemství. Chová se slušně jen proto, že když něco provede klidně ho s Hidem fikneme v koupelně." Uchechtne se.
"Je to hodně domotaný že?" nechápu.
"Jo je" políbí mě na čelo a v tu chvíli zjistím, že je nejspíš konec mluvení.
Myslel jsem, že bude nějaká předehra nebo něco, ale Reizo na to šel hned. Pronikl do mě bez přípravy, takže jsem vyjekl bolestí. Jak jsem očekával, Reizo na nic nečekal a začal se ve mně pohybovat. Bolestí mi tekly slzy. Ale po chvíli kdy mi je slíbal jsem se pokusil uvolnit a trochu to pomohlo.
"Reizo!" vykřiknu a prohnu se, jak do mě vyvrcholí.
"Hm asi jsem na tebe byl měkký" usměje se a svalí se vedle mě, já jen vykulím oči. Příšerně to bolelo a on řekne že na mě byl měkký. To je moc.
"Reizo hm víš, docela rád bych se vyspal. Už několik dní nespím. Mohl by jsi prosím jít?" zaprosím.
"No dobrá, ale pamatuj si. Buď to Hidemu řekneš nebo budeš trpět a navíc Hide nesnáší lži. Jo a ještě něco. Už nikdy se přes den nezamykej v pokoji ani přes noc, nebo ti ten klíč zabavím." V tu chvíli odejde z pokoje a jelikož takhle asi hned neusnu, vzal jsem si ještě notebook a šel na net.

 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Soulless Soulless | Web | 22. září 2009 v 21:55 | Reagovat

*happy* Sem ráda že je pro mě XD
Sem ráda že nezdechnu XD
Já sem tak ráda XDD

2 tyky tyky | 23. září 2009 v 12:00 | Reagovat

jsem ráda že nemusim skákat z mostu XD, krásná kapitolka a už je jasno v tom kdo je jak orientovanej XDXD :-D  :-D  :-D  :-D

3 katou ♥SB♥ katou ♥SB♥ | Web | 23. září 2009 v 15:11 | Reagovat

super díl!mocinky se těším na další XDXDXD

4 Chie Niji Hatsukora Chie Niji Hatsukora | Web | 23. září 2009 v 17:24 | Reagovat

u mě na blogu je druhé kolo SONB! :)

5 Mončí Mončí | 24. září 2009 v 20:10 | Reagovat

Teda teda! :-D Já zírám s otevřenými ústy!  :-D fakt mazec toto :-)

6 Gel-chan Gel-chan | Web | 24. září 2009 v 20:24 | Reagovat

Krásný díleček .. těším se na pokráčko :D. Nnechápu proč Asogi může mít zamknutý pokoj ale Yoshiro ne :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama