...Žij pro svůj sen a nikdy se ho nesnaž vzdát!...

Reklamy zde

PROBÍHÁ REKONSTRUKCE (pořád :D)

Novinky:

↓↓↓

15.kapitola- chlastání, plán B

3. října 2009 v 20:11 | JuMi |  Milý deníčku 2
Věnováno Nini a všem, kteří mě podporujou.

Po večeři jsem jako první zapadla do koupelny a hned na to mě následovala Nini. Pak jsem se slovy "Jdu umýt nádobí" odešla do kuchyně a tohle byl signál pro Nini. "Hned ti půjdu pomoct" usměje se a za chvilku už stojíme obě v kuchyni a slyšíme z vrchu dohadování, kdo půjde do koupelny. "Jako by se nemohly dohodnout" povzdechnu si. "Nemohly" usměje se Nini a pokračuje v utírání nádobí.

"Jo mimochodem máš nějaký plán B? Nemůžeme používat ten včerejší plán mohl by nám na to někdo přijít" prohodí, když uklízím tu spoušť co jsem udělala u večeře. "Samo že mám plán B, ale nevím jesli vyjde, jelikož jestli budeš grogy jako včera tak to se mám na co těšit" uchechtnu se. "Jaký?" zeptá se. "Nelam si s tím hlavu" mávnu rukou a odebereme se do sklepa. Tady začnu plán B.

Nejprve sem udělala stínové klony, jako včera a stejně jako včera jeden vzal podobu Nini. Pak se odebraly spát a my mohly v klidu chlastat. Jelikož jsme dneska koply do vrtule kolem půlnoci sme v sobě obě měly každá jednu flašku vodky. Pak jsem zase poschovávala všechny věci a vrátila to do původního stavu. Pak popadla mírně ospalou Nini a vyšla s ní schody. Zrovna vycházel z pokoje jeden z klonů, s podobou Nini. Právě v čas. Nechám klon zmizet a do dveří strčím Nini, která se už nějak dokolíbá k posteli. Okamžitě usne a já teď musím hodinu počkat než vstane můj klon.Ale to nevadí krácení času zvládám s přehledem, když sedím v jednom prázdném pokoji a vykládám si karty, jelikož jsem si je tu po odpoledním turnaji v pokeru odnesla.

Za hodinu uslyším skřípot dveří a tak poschovávám karty a vykouknu na chodbu. Sakra Sue. Nejspíš jde na záchod. Tak to mě nesmí vidět, ale jen co tam dojde, z dalšího pokoje vyjde můj klon. "Sakra" zakleju potichu a okamžitě vtáhnu klon do pokoje, kde ho nechám zmizet a stoupnu si před záchod. Dělám ospalou a když se ozve splachování a umytí rukou, vyjde z tama Susan, která nečekala, že tu jsem a tak vyděšeně zakřičela. No doufala jsem, že holky mají špunty do uší, jelikož takovej kravál to je něco. "Co se děje" vyběhne z jednoho pokeje Aki. "Nic. Jenom jsem šla na záchod a Sue se mě lekla" vysvětlím a zapadnu na záchod. Pak se vydám do pokoje a ulehnu do postele. No tak tenhle plán se taky moc nezdařil, ale je lepší než ten včera. Po tomto přemýšlení konečně usnu.

Ráno se vzbudím, jak jsem zjistila mezi prvníma, jelikož mě vyžene na záchod ten půl litr kofoly, co jsem pila než jsme šly chlastat. No to už jsem pak nemohla spát. Kdo by spal když v šest ráno de na hajzl a pak už to nejde. Tak jsem se potichu převlíkla a šla dolů. Tam jsem udělala všem na snídani Hemenex (kdo neví tak je to taká vaječná omeleta s šunkou a sýrem). Pak jsem na to dala každýmu misku aby to neměly studený jak psí čumák. Svoji snídani jsme snědla hned a odebrala se ven, kde byla sice trošku zima, ale svítilo slunce, takže jsem se uvelebila na ten dřevěný okraj bazénu a čuměla na nebe. Dívala jsem se, jak se z velkých mraků rozdělování stávají malinké a ty malé pomaličku mizí. Velice zábavná činnost, kdyby dva mraky neměly podobu Numi a Momo. Pokud si pamatujete. Numi je ta báječná veverka a Momo je skvělý štěně. No štěně. Nevím jak je teď velký, jelikož když to bylo štěně vlezlo se mi i do boty.

Z mojeho přemýšlení nad zvířaty a přátely z Konohy mi vhrkly slzy do očí. Nikdy bych neřekla, že se mi po nich bude tak stískat. Ještě ale jen pár měsíců a budeme tam. Dost se těším, co nás tam bude čekat. Určitě nějaký dobrodružství, ale mě čeká rozhodování. Kakashi nebo Hidan?? Je to těžké. Každý má své pro, ale i proti. Ale co to tu kecám. Nikoho nezajímají moje problémy. "JuMi vzpamatuj se" *profackovává se* "…žádný přemýšlení nesvědčí ti to" napomenu sama sebe a raději abych nepřemýšlela ponořím hlavu do studené vody v bazénu, ale jenom hlavu přeci jenom nevzala jsem si z pokoje plavky.

"JuMi?" ozve se za mnou pobavený hlas, když hlavu vynořím ven. "Ehe Chiito" uchechtnu se a poškrábu na hlavě. "Co to děláš?" zeptá se. "No víš zkouším jakou teplotu má voda" vysvětlím až z toho Chiita chytne výtlem. "Hele tohle mi po ránu nedělej." Popadá se za břicho a já si prostě neodpustím tu poznámku " Ještě ti bouchne mozek z toho smíchu" v tu chvíli se začneme smát obě až to bolí.

"Tys dělala snídani?" zeptá se mě Aki, když vejdeme s Chiitou už celkem klidné do jídelny. "Jo" usměju se a vezmu si z lednice rajče. "Ty máš ještě hlad? Tys nejedla?" neodpustí si vtipnou poznámku Mitsuko, když mi zakručí v břichu. "To víte…" pokrčím rameny a zadívám se na hodiny. "Už jsem nejedla dobrou hodinu" uchechtnu se a jelikož tohle ani jedna nečekala tak vykulilly oči. "Jak dlouho jsi už vzbuzená?" kulí oči Misuko. "Hm teď je tři čtvrtě na devět. No dvě hodiny a tři čtvrtě." Pokrčím rameny. "Takže vy jste s Nini dneska nechlastaly?" podiví se potichu Aki, tak abych to slyšela jenom já. "Myslíš, že to má nějaký smysl,když o tom skoro všichni ví?" potichu zalžu takže nejde moc poznat ta lež. "No jen aby" rýpne si Aki a tak jenom protočím oči v sloup.

Když se všechny přítomné nasnídají, což je Susan, Mitsuko, Aki a Chiita, tak se Mitsuko rozhodne jít převlíct, ale tohle jsem nečekala. Ona vyběhne z pokoje a jen co dojde ke schodům ozve se křik a dutá rána. No já okamžitě vyběhnu co se stalo a jak se mi naskytne pohled, tak už ležím na zemi v agónii smíchu. "Gomene" omlouvá se Natali rozpláclá na Mitsuko. "V pohodě, když ze mě slezeš" zaskuhrá. "Co se stalo?" Zeptá se starostlivě Chiita a jak je na sobě uvidí tak vyvalí oči. "Ehe to není tak jak si myslíš. Chtěla jsem vás u jídla leknout a tak jsem šla potichu ze schodů. No jenže mě to trošku ujelo a zrovna když jsem padala tak mi do cesty vlezla Mitsuko no a bylo to" vysvětlí Natali. "A bylo to" zopakuju a chytnu znova výtlem. "Co je tu za kravál?" vběhne na chodku Kozina a jak mě uvidí v křečích na zemi tak pronese. "Božé zacpěte jí někdo hubu" a začne se taky příšerně smát, jelikož ona aby ji něco nerozesmálo, tak to není ono.

Jako poslední se opět vzbudila Nini a holky ji začaly podezřívat z chlastání ale beze mě. No odůvodnila jsem to já, že Nini má malou zásobu chakry a tak než se jí doplní to u ní trvá dýl a spánek je na to nejlepší. No všechny na to skočily dokonce i Nini. A to ani neví, že Nini má celkem velkou zásobu chakry, jenom ji nedokáže využít.

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Nini Nini | 3. října 2009 v 20:23 | Reagovat

Děkuju kačí byla to pro mě záchrana. :D Kapitola byla super:Dzase sem se diky tomu cteni uklidnila:D:Da samozrejme zasmala:)no proste supeeeeer:)

2 Misa *tvé Sbénko* Misa *tvé Sbénko* | Web | 3. října 2009 v 20:24 | Reagovat

to je dobrý si přestavuju Natali rozpláclou na Mitsuko XD.Sem zvědavá jak mě pak taky tam dáš jako postavu...

3 Natali Natali | Web | 3. října 2009 v 21:04 | Reagovat

Chudáček Mitsuko takový krutý osud si nezasloužila XDD Jako je to úžasný teti jen tak dál! XDD

4 Susy Susy | Web | 3. října 2009 v 22:43 | Reagovat

Tak zasmiala som sa :-D Je to super, rýchlo ďalší diel :D

5 Lizzy Lizzy | E-mail | Web | 4. října 2009 v 14:22 | Reagovat

super dílek

6 kozina kozina | Web | 30. prosince 2009 v 15:02 | Reagovat

supeer kapitolka:)...jak se pořád všichni všemu smějem:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama