...Žij pro svůj sen a nikdy se ho nesnaž vzdát!...

Reklamy zde

PROBÍHÁ REKONSTRUKCE (pořád :D)

Novinky:

↓↓↓

19.kapitola-langoše

10. prosince 2009 v 20:32 | JuMi |  Milý deníčku 2
Gomené že to tak trvalo. Ale dnes jsem měla jen pět hodin pak byla celou dobu na intru na učení jsem šáhla až před chvilou no tak tady máte další díl DD2. Tak si ho užijte. Jinak věnováno mým čtyřem čtvrtkám. (neteřince- aby věděla že ju mám ráda XDD, pak dvěma určitým osobám netřeba jmenovat a nakonec Kozině aby se uzdravila-i když vím, že se ke čtení DD2 ještě nedostavila, ale třeba si to někdy přečte) ale také věnováno ostatním XD

Hned po té, co si od všech zjistím, že po vodě chodit umí, tak je popoženu do kuchyně, že budou kolektivně vařit. Já jsem se s Misou pustila do kontroly chakry.

"Sedni si do turka" nakážu a Misa nahodí nechápavej výraz. "Ale já tu to kafe nevidím" odsekne. "Já myslela do tureckýho sedu" odseknu a obě se posadíme na kraj bazénu. "Budeme meditovat" řeknu, když nepochopí co chci dělat. "To se dá?" zeptá se s kapičkou na čele. "Prostě je to jednoduchý. Představ si velkou temnou místnost. Potom si představ svou modrou chakru, jak tu temnou místnost rozsvěcuje. Až to budeš mít, já to poznám" usměju se na ni a vidím jak zavírá oči. Pak si vytáhnu čočku z oka a aktivuju byakugan. No kontrolovat chakru ji musím.

"Jumi!" zakřičí na mě ode dveří Chiita. Já, aniž bych se na ni podívala, zvednu ruku a pokynu jí, aby přišla ke mně. "Co je?" zeptám se jí šeptem. "Oběd už je hotový" zašeptá mi do ucha. "Jo jenom ještě chvilku nejspíš už přišla na to, co jsem tím cvičením měla na mysli." Odpovím ji šeptem a začnu se svým byakuganem zajímat o její chakrovody. "No fajn, ale pospěšte si, jinak to budete mít studený" odsekne a odejde.

Ještě asi pět minut pozoruju její chakrovody v klidu, ale pak se chakra začne hromadit u srdce. Pak po chvíli se chakra začne zase rozlévat po celém jejím těle a nakonec začne unikat ven chakrovými otvory. "Tys to zvládla" povalím ji do vody, čímž jí i sobě způsobím šok. Obě po delší době, kdy hledáme hladinu teda vyplaveme a obě v dost dobrém šoku se vypravíme na oběd. "Pak budeme pokračovat" usměju se na ni, než vstoupíme do jídelny.

"Asi jsem se přežrala" lehnu si na lehátko poblíž bazénu. "Jakto?" zeptá se Aki. "Já kynutý knedlíky a ještě jahodové mám dost ráda a nemohla jsem odolat. Prostě jsem si jich dala jenom šest. Asi jsem to neměla tak přehánět" pohladím se po břichu a když řeknu číslo šest Aki vyvalí oči. "Každý snědl stěží tři panebože dyť ty seš jak kyselina" v tu chvíli vybuchnu smíchy dokud nechytnu křeč do břicha. To se pak se skuhráním schoulím do klubíčka a chvilku tak ležím.

Ještě, než jsem na lehátku usnula, tak jsem Mise dala pokyny co a jak a pak jsem se vydala do říše spánku s přáním "Dobrou noc strýčku Fido" pak nevím, co dělaly, ale to mě ve snech už nezajímalo.

Asi za tři hodiny se mi žaludek uklidnil a tak jsem se konečně mohla věnovat s radostí těm potápkám. (kromě toho, že ty potápky mi na obličej udělaly parádní pleťovou bahenní masku, že jsem vypadala jak strašák, ale to raději nebudu zmiňovat…sakra XD) Misa už dokonce přišla na kloub, co jsem po ní chtěla a tak se už udržovala celkem na vodě, i když nestabilně a s kotníkama pod vodou, ale na to časem přijde.

"Miso k noze!" zakřičím na ni a všechny se na mě podívají tak vražedně, že chytnu výtlem tak velký, že z okraje bazénu zahučím do vody. No lepší, než kdybych spadla na zem. I když teď mám mokrý tričko sakra. "Co je?" zeptá se mě a spadne do vody. "Jen jsem se zadívala byakuganem. Měla by sis odpočinout máš málo chakry a nechci mít na svědomí něčí smrt" uchechtnu se a ona jen pokýve souhlasně hlavou a vyleze ven, kde si lehne na lehátko a začne se opalovat. "A vy ostatní vás teď naverbuju. Půjdete udělat těsto na langoše" zařvu na ně a všichni vyvalí oči. "Ale to nezvládneme" vysvětlí Mitsuko. "Chjo takže je to zase na mmě. Nini, Kozina, Chiita a Aki se mnou" odseknu i když protestujou, ale přeci jen půjdou.

Já, kozina a Aki jsme se pustily do těsta, Nini strouhala sýr a Chiita loupala česnek, později pomáhala se sýrem. Za chvíli jsme měli tohle udělané a já jsem těsto hodila pod péřovou deku a doufala že nakyne. Pak jsme se vytratily zase ven a šly blbnout k bazénu. Misa pak měla po malém šlofíčku opět něco málo chakry a tak celá odhodlaná to zvládnout se přeci jen naučila chodit po vodě.

"Dopr…já zapoměla na těsto" zakleju a vběhnu asi po dvou hodinách do chaty. Těsto je totálně všude na to, že jsme dělaly dvě misky, tak to vypadá jako by jsme dělaly celou postel. Nejspíš tam bylo moc kvasnic. S Chiitou jsme to odvlekly do kuchyně a pak to byla už jenom práce pro mě udělat langoše a zbytek se snažil odlepit nějaké kousky těsta z mojí peřiny, pod kterou ta hrůza byla. No budu muset pohledat nový povlečení.

Po večeři, kdy se všichni přejedli, se odebraly do svých komnat XD a já s Nini? No my dvě jsme pokračovaly v chlastání, i když kdo ví jestli tu noc přežijem.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Misa the Wolf Misa the Wolf | Web | 11. prosince 2009 v 21:21 | Reagovat

dobrý mám chuť na langoše XD

2 Nam x3 Sbíínko Nam x3 Sbíínko | Web | 13. prosince 2009 v 16:09 | Reagovat

sem ráda že se ti líbí můj design a gomen že sem tu dlouho nebyla nějak nemám čas a na bloga teď moc nelezu :3

3 Nini Nini | 19. prosince 2009 v 22:54 | Reagovat

Děkuju zachránila si me tohle byla pro mě odměna za to všechno:D:DSnad to přežijem ne?:D:Dmy eště aby ne snad:D

4 kozina kozina | 10. března 2010 v 8:23 | Reagovat

táák po několika letech, měsících, týdnech a dnech jsem se odhodlala pokračovat ve čtení:D:D...jinak čupr kapitolka..hlavně to těsto :D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama