...Žij pro svůj sen a nikdy se ho nesnaž vzdát!...

Reklamy zde

PROBÍHÁ REKONSTRUKCE (pořád :D)

Novinky:

↓↓↓

41.kapitola-Únos

23. srpna 2010 v 6:00 | JuMi |  Milý deníčku 2
Přednastavila jsem vám Deníček, tak se ho snažte vychutnat, i když je divný xD
DD2


"Co, co tu děláte?" rozhlídnu se po čtyřech postavách. Nejprve jsem si myslela, že jsou 3, ale nakonec se odněkud vynořila i 4. osoba. "Jen jsme si přišli popovídat" usměje se na mě jediná osoba, která se mnou doposud mluvila. "No, tak jsme si dopovídali a můžete jít" zavrčím. "Ale no tak, to by jsi nás tak rychle odpálkovávala?" zašeptá mi do ucha. "Vypadni!" zakřičím. "Pořád stejně paličatá" zasměje se. "Fajn, co chcete" nakonec rezignuju. "Tady ty tři holky" odpoví jeden z dvojice, kteří zatarasili cestu Sue. Uslyším od všech třech holek polknutí a já sama taky nasucho polknu. "Ne. Nenechám vám je" odseknu a okamžitě se snažím je dostat k sobě. Jenže Vidím už jenom Chiitu a Kachnu. Sue už drží. "Okamžitě ji pust!" zaječím. "Nemůžeme. Rozkaz je rozkaz" odpoví mi ten co drží Sue. "Nechte nás sakra. Oni nevydrží tolik co já. Sakra co vás to popadlo. Hidane, Kakuzu, Deidaro, Sasori" zavrčím. "My za nic nemůžeme. To jsme dostali jako příkaz" odsekne Sasori. "A komu to jako cpeš. Už jsem přišla o Nini a Natali. Další tři vám nedám!" křičím dál. "Hidane" kývne na něho Kakuzu. Pak schytám ránu do hlavy a svět pro mě zhasne.

"Jsem rád, že jsi se probrala tak brzo" pohladí mě někdo po tváři. Jeho hlas poznám. "Hidane?" nechápu. "Kde jsou ostatní?" rozhlídnu se kolem. "Kluci je odvedli. Páni, nečekal jsem, že ta dlouhá a ta vedle ní se budou tak vzpírat" poznamená. Je mi to jasné. Byla to Kachna a Chiita. "A ta třetí?" zajímám se i o Sue. "Tak tu spacifikoval Sasori hned. Jedna dobře mířená rána a už byla mimo" uchechtne se. "Takhle o tak vážných věcech nemluv" rozčílím se a vyskočím na nohy, čímž se mi ozve bolest hlavy. "Teda dal si mi dost pecku" opřu se okamžitě o strom. "Pecku? Vždyť jsem tě skoro pohladil" uchechtne se. "No to určitě" dohaduju se s ním.

Ještě se s ním dohaduju asi půl hodiny, nakonec rezignuje, když mu začnu vyhrožovat, že mu vyrvu mužství a nasekám si ho na kousíčky, který upeču a sním. Zvedl se mi z té představy žaludek. To bych nikdy nesnědla. Ale to až někdy jindy. Teď pokračujeme v rozhovoru. "A teď mi řekni, jak se mám vrátit do vesnice bez holek. To tam mám napochodovat a když se mě budou ptát, kde jsou, tak řeknu že je unesli šmoulové do těch jejich houbových baráčků?!" rozčílím se. "Jo, to je dobrý nápad, ale má to jeden nedostatek. Co že to jsou šmoulové?" zeptá se. "Oh božínku tady je to samý nevzdělanec" povzdechnu si. "No Pein mi řekl, co mám dělat. Po pravdě bych tě měl trošku zřídit no a pak bys měla jít zpátky, že jsme tě přepadli" vysvětlí. "Jo, tak dobře, pust se do toho" povzdechnu si. "Nečekal jsem, že rezignuješ tak rychle" zasměje se. "No, ale dobře. Mimochodem, někdy se stav. Přesně za týden v tuhle dobu ti pošlu poštovního holuba. Najdeš tam místo, kde budeme, ale opovaž se přitáhnout ty z konohy. Pořád neumíš svou moc plně ovládat, když zasáhnu já. Snad nechceš, aby se ti stalo to co loni. Copak ještě tomu šedovlasému chceš ublížit?" vyhrožuje. "Fajn"přikývnu. "Tak dobře, ale teď bych tě poprosil, aby ses nebránila" naposledy se na mě usměje a pak nahodí vražedný výraz. "Ale to pak nebude vypadat, že jsem se bránila" odseknu. "Dobře, tak jenom trošku" povzdechne si. "Tak se braň" zavrčím výhružně a pustíme se do sebe.

No nakonec jsem dopadla jenom s natrženou tváří, zvrtlým kotníkem, vykloubeným ramenem a s katanou v noze. Moment katanou. "uááá" zaječím. "Hidane, ty debile ta katana je otrávená!" zaječím. "Ty se z toho dostaneš. Já ti věřím" usměje se. "Tak se měj. Za týden se ozvu" rozloučí se a zmizí v lese. "To je ale fakt debil" zavrčím a vytáhnu si katanu z nohy. Pak si to kousek nad zraněním podvážu, aby se jed nerozšiřoval dál a zůstal v noze. Pak jsem se šourala do konohy. Celá od krve a podepírala jsem se klackem, který jsem našla.

"Pane bože Jumi, co se stalo?" běží mě podepřít Kotetsu. "Já nevím, seběhlo se to tak rychle, snažila jsem se bránit, ale byla jich přesila" vyhrknu. "A kdo?" zeptá se. "Akatsuki" vypadne ze mě a pak se složím.

"Jumi, Juminko, tak se prober" uslyším jako z dálky nějaký hlas. "Aki?" ujišťuju se, jestli to je ona. "Páni, ty jsi se probrala" obejme mě kolem krku. Opravdu kolem krku? Otevřu oči, ale všechno je nějak rozmazané. Nemůžu se vůbec pohnout. "Aki, mohla by jsi mě posadit a odkrýt na chvilku deku?" zeptám se. "Jo klidně" pomůže mi posadit se a odkryje deku, nejen, že mám zase tu odpudivou nemocniční košilku, ale noha není podvázaná. "No to si dělá prdel!" zaječím. "Co proč?" nechápe. "Jsem otrávená. Nemám podvázanou nohu, tudíž to znamená, že jsem pěkně v prdeli. Nemůžu se ani vyléčit!" ječím dál. "Jen klid Tsunade už hledá protilátku" oznámí mi. "To je sice možný, ale na tento jed existuje jen jedna protilátka. Moje krev s trávou tomoshiri. Bohužel pro mě ta protilátka není. Když se otrávím já tak nejprve ochrnu a do tří dnů umřu bolestnou smrtí!" křičímaž mi z toho začnou téct slzy. "A kur*a" uslyším ode dveří Sakuru.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Saskie Saskie | 23. srpna 2010 v 9:05 | Reagovat

pěkný díl =) konečně jsou tam zase Akaťáci XD

2 Natsume Riku-chan X3 Natsume Riku-chan X3 | Web | 23. srpna 2010 v 11:27 | Reagovat

smouloveeeeee :D:D:D je to uzasne! *-*

3 Tristessa-chan Tristessa-chan | Web | 24. srpna 2010 v 11:11 | Reagovat

Oni mě unesli...supééééér :-D já jsem vždycky chtěla aby mě někdo unesl :D  jenom mi vrtá hlavou proč to? :-D Jinak suprovej díl :D nemůžu se dočkat pokráčka 8-)  :-D

4 kozina kozina | 29. srpna 2010 v 9:56 | Reagovat

ti šmoulové, ti mě dostali :D lol :D...jinak čupr kapitolka, už se těším na další :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama